Zostaw swój kontakt, a my oddzwonimy do Ciebie!

W

y

s

u

ń

Oferta

Firma A.R.G. w Lublinie — poznaj naszą ofertę!

Specjalizujemy się w tworzeniu wyjątkowych miejsc rozrywki. Wiemy również, jak modernizować tego rodzaju infrastrukturę.

maty śniegowe

Maty śniegowe

dzieci na lodowisku

Lodowiska syntetyczne

bilard nożny
covermaster

Nakrycia nawierzchni

dzieci na rowerkach

Pumptrack modułowy

skoki na poduchę

Skoki na poduchę

siłownia zewnętrzna

Siłownie zewnętrzne

O nas

Kilka słów o nas

Firma A.R.G. od wielu lat zajmuje się dystrybucją zewnętrznych atrakcji, które umożliwiają aktywne spędzanie wolnego czasu zarówno na świeżym powietrzu, jak i we wewnątrz obiektów o charakterze sportowym. W ofercie mamy place zabaw, mini golf, maty śniegowe, zjeżdżalnie, pumptracki modułowe, a nawet całoroczne lodowiska syntetyczne. Zapewniamy rozbudowaną ofertę sprzętów oraz akcesoriów. Dotychczas nawiązaliśmy współpracę z wieloma inwestorami w całej Polsce. Jesteśmy również otwarci na realizację projektów dla klientów na terenie całego kraju, które obejmują nie tylko wyposażenie nowych obiektów czy też terenów rekreacyjnych, ale też modernizację już istniejących. Zapraszamy do współpracy!

dzieci na placu zabaw

Obiekty sportowo-rekreacyjne

Modernizujemy boiska i dostarczamy wysokiej klasy rozwiązania!

Mamy wszystko, co jest potrzebne do stworzenia atrakcyjnego miejsca do spędzania wolnego czasu w aktywny sposób. Dostarczamy solidne nawierzchnie boisk, bandy kinetyczne, a także sprzęt na siłownie plenerowe. Stawiamy na innowacyjne rozwiązania techniczne, które podwyższają komfort oraz bezpieczeństwo użytkowanych obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Zobacz więcej

Serwis placów zabaw

ikona klucz


Zobacz więcej

Maty odkurzające i suszarki

ikona dłoń


Zobacz więcej

Zbiorniki na wodę

ikona zbiornik na wodę


Zobacz więcej

Producenci

W naszym asortymencie znajdują się produkty

Parki rozrywki

Oferujemy atrakcje, o których jest głośno!

Kolorowe place zabaw? Zewnętrze parki rozrywki z matami śniegowymi, lodowiskami czy torami rowerowymi? A może nowoczesne boiska? Nie boimy się wyzwań! Sprawdź sam.